Nieuws

Sint

6 december 2021

Op 3 december stond ons allemaal een verrassing te wachten. ’s Ochtends stonden wij allemaal klaar om Sinterklaas te ontvangen, maar wat bleek Sint had bij ons op school geslapen! De pieten kwamen het schoolplein op met een ontbijt voor Sint. Gelukkig konden de groepen 1 t/m 4 Sint bezoeken in onze mooie aula. Het werd een groot feest. De kinderen van de groepen 5 t/m 8 hebben de Sint weer goed geholpen door surprises te maken. We hebben veel creatieve talenten op onze school.

Meer nieuws van Okkie

Kerst 2021

Kerst 2021

De kerstcommissie had al bedacht dat het kerstdiner dit schooljaar waarschijnlijk niet kon...

Fietscontrole

Fietscontrole

De gure herfst en de wintertijd zijn weer in aantocht, dat betekent dat het ook weer sneller...

Bezoek

Bezoek

Wat een feest! Er kwamen echte politie agenten en ambulance medewerkers naar school om over hun...