Nieuws

School weer open

11 mei 2020

Ein-de-lijk, zullen de meeste kinderen, ouders, juffen en meester denken. Onze school is 11 mei weer open gegaan. Hele dagen halve klassen. In ieder klaslokaal worden de coronamaatregelen gehanteerd. Kinderen hoeven onderling geen afstand te houden. We geven een knuffel op afstand. Het voelt allemaal raar. Wij zijn in ieder geval blij dat we iedereen weer ‘echt’ kunnen zien!

Meer nieuws van Okkie

Kinderboekenweek 2020

Kinderboekenweek 2020

De Kinderboekenweek 2020 is feestelijk geopend. Met een humoristische voorstelling van de...

Kunstenaars op De Octopus

Kunstenaars op De Octopus

De komende weken mogen de leerlingen, onder begeleiding van echte kunstenaars, hun eigen talenten...

De gouden weken

De gouden weken

Een goed begin is het halve werk! Kinderen zijn letterlijk en figuurlijk gegroeid in de vakantie....