Nieuws

Kinderboekenweek 2020

30 september 2020

De Kinderboekenweek 2020 is feestelijk geopend. Met een humoristische voorstelling van de leerkrachten werd het thema van de Kinderboekenweek heel duidelijk. Er werd contact gezocht met behulp van een bakelieten telefoon, morsetekens, een minstreel en tromgeroffel. We gingen dus terug in de tijd met een tijdmachine. De voorstelling is dit keer gefilmd, zodat alle kinderen veilig, in hun groep de voorstelling konden bekijken. Met elkaar doen wij er alles aan om het leesplezier te bevorderen, daarom zijn er ook weer veel nieuwe boeken aangeschaft. De kinderen kunnen niet wachten om al die nieuwe boeken te mogen lezen.

Meer nieuws van Okkie

Bezoek van de paashaas

Bezoek van de paashaas

Gelukkig heeft ook dit schooljaar de paashaas de weg naar De Octopus gevonden. Bij aanvang van de...

Afscheid Marion Happel

Afscheid Marion Happel

Marion Happel heeft na 30 jaar verbonden te zijn geweest aan De Octopus, afscheid van onze school...

Online onderwijs

Online onderwijs

De scholen zijn helaas gesloten.We zijn weer gestart met het ondewijs op afstand. Ouders en...