Nieuws

De gouden weken

3 september 2020

Een goed begin is het halve werk! Kinderen zijn letterlijk en figuurlijk gegroeid in de vakantie. Op het moment dat de klas voor het eerst bij elkaar komt, start het proces van groepsvorming. De periode na de zomervakantie is de gevoelige periode en is bij uitstek geschikt om in te zetten op positieve groepsvorming. De gouden weken zijn ingegaan na de zomervakantie en duren ongeveer zes weken. Er worden in deze periode ook veel kindgesprekken gehouden. De leerkracht zoekt de verbinding met de leerlingen.

Meer nieuws van Okkie

Bezoek van de paashaas

Bezoek van de paashaas

Gelukkig heeft ook dit schooljaar de paashaas de weg naar De Octopus gevonden. Bij aanvang van de...

Afscheid Marion Happel

Afscheid Marion Happel

Marion Happel heeft na 30 jaar verbonden te zijn geweest aan De Octopus, afscheid van onze school...

Online onderwijs

Online onderwijs

De scholen zijn helaas gesloten.We zijn weer gestart met het ondewijs op afstand. Ouders en...