Nieuws

Afscheid Marion Happel

12 april 2021

Marion Happel heeft na 30 jaar verbonden te zijn geweest aan De Octopus, afscheid van onze school genomen. Zij gaat samen met haar familie genieten van haar welverdiende pensioen. Marion heeft zich altijd met hart en ziel ingezet voor de Octopus. Alle kinderen van De Octopus hebben gezorgd voor een mooi afscheidscadeau voor Marion. Zij zal nog vaak in het boek kunnen kijken met alle knutsels en lieve woorden dat wij met elkaar hebben gemaakt. Marion wordt opgevolgd door Jennifer Polman.

Meer nieuws van Okkie

Sportdagen

Sportdagen

Maar liefst 5 sportdagen heeft juf Carla Friedel georganiseerd voor alle kinderen van De Octopus....

De zandtovenaar

De zandtovenaar

Gelukkig kunnen we weer voorzichtig gasten ontvangen. Zo kwam vandaag de zandtovenaar langs voor...