Nieuws

Afscheid Marion Happel

12 april 2021

Marion Happel heeft na 30 jaar verbonden te zijn geweest aan De Octopus, afscheid van onze school genomen. Zij gaat samen met haar familie genieten van haar welverdiende pensioen. Marion heeft zich altijd met hart en ziel ingezet voor de Octopus. Alle kinderen van De Octopus hebben gezorgd voor een mooi afscheidscadeau voor Marion. Zij zal nog vaak in het boek kunnen kijken met alle knutsels en lieve woorden dat wij met elkaar hebben gemaakt. Marion wordt opgevolgd door Jennifer Polman. 

Meer nieuws van Okkie

Klaar voor de start!

Klaar voor de start!

Wij zijn er klaar voor! De school is weer tip top in orde. We kunnen niet wachten om de kinderen...

Schoolreis

Schoolreis

De groepen 1 & 2 zijn op schoolreisje naar Sprookjeswonderland geweest. Het was voor de...

Paashaas

Paashaas

Gelukkig heeft de paashaas ook dit jaar weer de weg naar De Octopus gevonden! Samen met de...