Nieuws

Afscheid Marion Happel

12 april 2021

Marion Happel heeft na 30 jaar verbonden te zijn geweest aan De Octopus, afscheid van onze school genomen. Zij gaat samen met haar familie genieten van haar welverdiende pensioen. Marion heeft zich altijd met hart en ziel ingezet voor de Octopus. Alle kinderen van De Octopus hebben gezorgd voor een mooi afscheidscadeau voor Marion. Zij zal nog vaak in het boek kunnen kijken met alle knutsels en lieve woorden dat wij met elkaar hebben gemaakt. Marion wordt opgevolgd door Jennifer Polman.

Meer nieuws van Okkie

Bezoek van de paashaas

Bezoek van de paashaas

Gelukkig heeft ook dit schooljaar de paashaas de weg naar De Octopus gevonden. Bij aanvang van de...

Online onderwijs

Online onderwijs

De scholen zijn helaas gesloten.We zijn weer gestart met het ondewijs op afstand. Ouders en...

Kerst

Kerst

De school was weer helemaal in kerstsfeer omgetoverd! Marion Happel, die op 1 april met pensioen...